Atoderm SOS Sprej: Okamžitá úľava od svrbenia

Svrbenie je symptóm mnohých dermatologických ochorení. Ako si od neho uľaviť bez škrabania, ktoré stav pokožky len zhorší? Účinnou prvou pomocou je Bioderma Atoderm SOS Sprej.

Atoderm SOS Sprej: Okamžitá úľava od svrbenia

Ak by sme tento unikátny produkt mali opísať čo najvýstižnejšie, určite vám povieme, že ide o prvú pomoc pri náhlom pocite svrbenia, ktorú na problémové miesto aplikujete jednoducho nastriekaním priamo na pokožku bez nutnosti rozotierania. Poďme sa však oboznámiť s príčinami a dôsledkami nepríjemného svrbenia, na ktoré sa sťažujú pacienti v dermatologických ambulanciách.

Vedeli ste, že až tretina pacientov, ktorí navštívia dermatológa, sa sťažuje na svrbenie?

Je to komplexný dermatologický symptóm, ktorý vo veľkej miere ovplyvňuje kvalitu života pacienta (problémy so spánkom, diskomfort v každodenných aktivitách, zvýšený sklon k úzkosti a depresii a celkový pocit nepohodlia). Pritom až 20 % týchto prípadov môže viesť k chronickým stavom. Svrbenie často pochádza z viacerých zdrojov a ochorení, ako sú chronická žihľavka, atopická dermatitída, psoriáza, suchá pokožka a ďalšie.

Čo sa deje s pokožkou pri svrbení?

Čím viac sa pacient škrabe, tým viac ho pokožka svrbí. Je to začarovaný kruh, ktorý predstavuje bariéru pre každodennú pohodu.

Svrbenie pokožky. Ako zastaviť bludný kruh svrbenia a škrabania pokožky?

Kruh svrbenia a škrabania však možno zastaviť. Bioderma prináša Atoderm SOS Sprej proti svrbeniu, ktorý okamžite pôsobí na svrbenie pokožky. Upokojuje pokožku už za 60 sekúnd a poskytuje úľavu až na 6 hodín aj vďaka týmto trom účinkom:

  1. Spojenie technológie Skin Relief (výťažok z Ambory + EGCG zo zeleného čaju) a Enoxolón biologicky zacieľuje kožné bunky (žírne bunky, keratinocyty...), ktoré blokujú uvoľňovanie svrbivých mediátorov, a tým znižujú dráždenie nervových zakončení. Výsledkom je účinok proti svrbeniu.
  2. Enoxolón, výťažok z koreňa sladkého drievka, sa sám o sebe biologicky zameriava na zápal, a biomimetický účinok podobný kortizónu pomáha upokojiť pokožku.
  3. Vitamín PP a skvalén prinesú viac lipidov do kožnej bariéry pre hydratačné a ochranné účinky.

Sos sprej proti svrbeniu. Ako funguje Atoderm SOS sprej proti svrbeniu.

Pri atopickej dermatitíde bol u 30 detí vo veku od 4 mesiacov do 4 rokov preukázaný pokles svrbenia až o 51 %. Výborné účinky sa preukázali aj pri ďalších problémových stavoch pokožky. Účinky Atoderm SOS Spreju sú klinicky preukázané.

Napríklad u psoriázy sa znížil pocit svrbenia o 36 % u 30 pacientov vo veku 21 až 62 rokov a pri chronickej žihľavke pokleslo svrbenie o 35 % u 30 pacientov vo veku 18 až 82 rokov.

Sprej proti svrbeniu ucinnost. Účinky Atoderm SOS spreja sú klinicky preukázané.

Na overený účinok sa môžete spoľahnúť už od prvého použitia.

Aplikácia je naozaj jednoduchá a zaistí okamžitú úľavu od svrbenia. Čo sú najväčšie výhody Atoderm SOS spreja proti svrbeniu od Biodermy?

  1. Vďaka 360° aplikácii dosiahnete aj na ťažko dostupné miesta na tele (strieka i hore dnom).
  2. Pre dosiahnutie rovnomerného rozptýlenia striekajte približne z 20 cm vzdialenosti.
  3. Výhodné balenie 200 ml sa hodí pre celú rodinu. Cestovné balenie zaistí jednoduché použitie kedykoľvek počas dňa.
  4. Môže sa používať tak často, ako je potrebné
  5. Nepoškodzuje oblečenie.

Overený účinok Atoderm SOS spreja.

Výborným doplnkovým produktom k Atoderm SOS spreju je Atoderm Intensive Baume, určený tiež proti svrbeniu. Ide o upokojujúcu starostlivosť s dlhotrvajúcim biologickým pôsobením na suchú pokožku vďaka patentu Lipigenium.

SOS sprej nájdete vo vašej najbližšej lekárni alebo si ho objednajte priamo cez e-shop.

Matka so synčekom používajú Atoderm Intensive Baume

Prečítajte si tiež

Predstavujeme Atoderm Intensive Baume

5.0000

Bol pre vás tento článok užitočný?

Nie

Nie

Veľmi užitočný

Ďakujeme za Váš hlas

Nenechajte si ujsť aj tieto články