Predstavujeme Atoderm Intensive Baume

Prinášame vám nový seriál článkov o produktoch, ktoré vám výrazne uľahčia život s atopiou.

Pravdy o atopii poznáte ako portál, kde sa naozaj úzko venujeme atopickému ekzému. A to prostredníctvom odborných alebo aj lifestylových článkov. Najnovšie vám chceme pravidelne predstavovať aj konkrétne produkty, ktoré vám s týmto problémom môžu výrazne pomôcť. A to, že nepreháňame, si môžete prečítať aj v prvom článku, ktorý sme sa rozhodli venovať najdôležitejšiemu produktu pre atopikov, Atoderm Intensive Baume.

Matka so synčekom používajú Atoderm Intensive Baume

Určite ste už niekedy počuli o ceramidoch, ktoré tvoria významnú zložku našej pokožky. Odborne sa označuje aj ako medzibunkový cement a vo svojej podstate má ochrannú funkciu. Jeho nedostatok spôsobuje oslabenie obranyschopnosti pokožky, čo môže viesť k vzniku atopického ekzému. Vhodnou relipidáciou je možné tento stav upraviť. Atoderm Intensive Baume je preto ideálnou voľbou pri dlhodobom používaní.

Aplikácia Atoderm Intensive Baume

Ak povieme, že je to hotový balzam na telo, myslíme to obrazne aj doslovne.

„Intensive Baume je vysoko upokojujúci balzam pre pokožku so sklonom k atopii. "

Okamžite totiž upokojuje podráždenie, zmierňuje svrbenie a intenzívne zvláčňuje. Pomáha tak udržiavať pocit harmónie na pokožke aj vo vašom vnútri, aby ste si mohli naplno užívať krásne momenty s najbližšími. Vieme, aké je podstatné žiť v okamihu a pocit nepokoja nám to častokrát veľmi sťažuje.

Prečítajte si tiež

Atopický ekzém: Čo to je a ako ho liečiť?

Atoderm Intensive Baume má unikátnu štruktúru, ktorá sa ľahko vstrebáva a nezanecháva pocit mastného efektu. Túto vlastnosť ocenia atopici aj ľudia s veľmi suchou pokožkou, pre ktorých je natieranie každodennou rutinou. Či už sme to my, dospelí, deti alebo dojčatá. Je vhodný pre všetkých.

Aj výsledky prieskumu hovoria jasne.

„Suchosť pokožky ľudí s atopickým ekzémom sa po 56 dňoch používania balzamu zlepšila až o 81% "

(podľa 8 medzinárodných klinických štúdií na viac ako 2000 pacientoch). Aj preto je Atoderm Intensive Baume taký obľúbený. Pretože naozaj funguje a pomáha. Chceli by ste ho vyskúšať? Pozrite TU.

Výsledky prieskumu Atoderm Intensive Baume

“Balzam Atoderm Intensive sa ako liečebná dermatokozmetika používa pri liečbe ekzému dlhodobo aj preventívne a naozaj sme v ambulancii nezaznamenali intoleranciu tohto produktu u žiadneho pacienta. Samozrejme v niektorých prípadoch na liečbu komplikovaného ekzému nestačí samostatne, musíme použiť aj iné liečivá na predpis, ale je jeho neoddeliteľnou súčasťou ako základový pilier liečby - premastenie.” hovorí MUDr. Michaela Duchoňová.

Atoderm Intensive Baume má 3 základné vlastnosti:

1. Obnovujúcu - RELIPIDAČNÚ - Obsahuje biomimetické lipidy, v najväčšej miere chýbajúce ceramidy a Fytosfingosin, ktoré slúžia na hĺbkovú biologickú obnovu. Za obnovujúcim účinkom stojí patent LipigeniumTM, unikátny komplex ceramidov 1, 3 a 6, fytosfingozinu, cholesterolu a esenciálnych mastných kyselín, ktoré nielen doplňujú chýbajúce lipidy (medibunkový cement), ale tiež zvyšujú ich samotnú tvorbu v pokožke a tým zaisťujú dlhodobý účinok.

2. Redukuje SVRBENIE a je PROTIZÁPALOVÝ - trojitý biologický účinok proti svrbeniu vďaka PEA (PalmitoylEthanolAmidu) a protizápalová zložka - glukonát zinku, ktorý pokožku intenzívne upokojuje.

Atoderm Intensive Eye: upokojuje, obnovuje a odstraňuje make-up

Nový štandard 3v1 pre každodennú starostlivosť o podráždené očné viečka.

KÚPIŤ TERAZ
Nový pohľad na podráždenie očných viečok:  Atoderm Intensive Eye

3. Pomáha s ATOPICKÝM EKZÉMOM - je výraznou podporou pre ľudí, ktorých dlhodobo trápi atopický ekzém. Obsahuje totiž unikátnu zložku Sucroester, ktorá zabraňuje prilnutiu zlatého stafylokoka (S. aureus) na pokožku a tým bráni jeho premnoženiu a vzplanutiu ekzému. S. aureus stojí totiž vo veľkej miere za zhoršením prejavov atopického ekzému. Z výsledkov štúdie môžeme vidieť, že znižuje prítomnosť stafylokoka na pokožke až o 53%.

Unikátna zložka Sucroester,

Prítomnosť zlatého stafylokoka je spájaná s rozvojom atopickej dermatitídy.

„Atoderm Intensive Baume výrazným spôsobom obmedzuje aj prienik alergénov do pokožky, čo z dlhodobého hľadiska pomáha zlepšovať stav pokožky."

Atoderm Intensive Baume je predovšetkým dermokozmetika a môže dopĺňať medikamenóznu liečbu predpísanú lekárom. Dnes poznáme atopický ekzém ako ochorenie, na ktoré súčasná medicína nepozná 100%-ný účinný liek. Kortikoidy sú iba dočasným riešením problému. Atoderm Intensive Baume však môžete používať dlhodobo a pozitívne výsledky sa odzrkadlili aj v testoch na pacientoch s atopickým ekzémom. Pre vysvetlenie, Scorad je medzinárodná stupnica, ktorá meria 5 základných príznakov atopického ekzému (suchosť, zhrubnutie, mokvanie, opuch, začervenanie).

Medzinárodná stupnica Scorad

* Stanovenie účinnosti a tolerancie Atoderm Intensive Baume na suchú pokožku pacientov s atopickou dermatitídou, 125 subjektov, Bulharsko 2015.

Atoderm Intensive Baume odporúčame používať jeden až dvakrát denne a to pokojne ako na tvár, tak aj na telo. Ako sme spomínali v úvode, nanášanie produktu je príjemné a nezanecháva pocit mastnoty. Navyše vás určite poteší aj to, že je hypoalergénny, bez akýchkoľvek parabénov či parfémovania. Jednoducho veľká pomoc v tej najčistejšej podobe.

Vcítiť sa do vašej kože nie je iba peknou vetičkou, ktorú s Intensive Baume spájame. Táto veta naviac vystihuje to, čo tento unikátny produkt dokáže. Preto sme sa všetky jeho pozitívne vlastnosti snažili zhrnúť do tohto článku a dúfame, že sme vás o jeho unikátnych účinkoch presvedčili o čosi viac.

Ak vás tento balzám s okamžitými aj dlhodobými účinkami zaujal, vyskúšajte si ho na vlastnej koži. Veríme, že pozitívne zlepší kvalitu vášho života aj celej vašej rodiny. Nájdete ho v našom E-SHOPE aj v našich partnerských lekárňach TU

4.4286

Bol pre vás tento článok užitočný?

Nie

Nie

Veľmi užitočný

Ďakujeme za Váš hlas

Nenechajte si ujsť aj tieto články